# Zapraszamy do słodkiej krainy bajek!

25 maja 2011

Zapraszamy do słodkiej krainy bajek! W każdą czerwcową niedzielę o godz. 10.30 zapraszamy na bajkowe poranki dla dzieci do Pijalni Czekolady w Białymstoku, podczas których aktorzy Teatru Dramatycznego przeczytają opowiadania Renaty Piątkowskiej "Nie ma nudnych dni".# Dzień Dziecka do Pijalni w Galerii Krakowskiej

23 maja 2011

Zabawa w słodkiej atmosferze, to najlepszy prezent! Zapraszamy na niepowtarzalny Dzień Dziecka do Pijalni Czekolady w Galerii Krakowskiej organizowany we współpracy z portalem rodzinny-krakow.pl. W tym dniu na najmłodszych czekają różnorodne konkursy, gry i zabawy, w których można wygrać słodkie upominki. Radości i słodyczy na pewno nie zabraknie!
1.06.2011 Pijalnia Czekolady E. Wedel w Galerii Krakowskiej, ul. Pawia 5, Kraków. Czekamy na Was już od godz. 12.00!Serwis internetowy www.wedelpijalnie.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają korzystanie z jego zasobów.
Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności.
X