Warsztaty

Wróć


Warsztaty Czekoladowe "W Kuchni z E.Wedel" 

Zapraszamy na kursy kulinarne z przygotowywania deserów oraz pralin prowadzone przez Maestro Czekolady Janusza Profusa i Mistrzyni Cukiernictwa Joannę Profus. Takie warsztaty to idealny pomysł na kreatywne i ciekawe spędzenie wolnego czasu, wieczór panieński, oryginalny pomysł na prezent urodzinowy, rocznicowy czy po prostu jako słodka niespodzianka dla najbliższej osoby.

Pobierz ofertę >>WARSZTATÓW CZEKOLADOWYCH<<

 

ZAPISY

Warsztaty odbywają się w Pracowni Czekolady przy ul. Szpitalnej 8 w Warszawie, zlokalizowanej w zabytkowej kamienicy Emila Wedla w której dawniej mieściła się Fabryka Czekolady. Prowadzone są w kameralnych grupach do 6 osób.

 

Zapisy i dodatkowe informacje: warsztaty@wedelpijalnie.pl, tel: 22 827 29 16

 

 

Warsztaty czekoladowe - kursy kulinarne z przygotowywania deserów i pralin

 • I. WARSZTATY CZEKOLADOWE

  Cykl warsztatów poświęconych CZEKOLADZIE, podczas których można zgłębić umiejętności z zakresu podstaw pracy z czekoladą, temperowania, produkcji pralin, tabliczek oraz czekoladowych figurek.

 • POZIOM 1

  Podstawy pracy z czekoladą, sposób produkcji czekolady i jej rodzaje, sposoby roztapiania czekolady, temperowanie, formowanie skorupek pralin, nadzienia typu "ganache", przygotowywanie czekoladowej tabliczki, praliny z formy i ręcznie formowane trufli z dekoracją, dekorowanie owoców w czekoladzie.

 • POZIOM 2

  Roztapianie i temperowanie czekolady, produkcja 6 rodzajów pralin, trzy rodzaje nadzienia typu "ganache", przygotowanie puzderka z czekolady oraz figurki czekoladowej.

 • POZIOM 3

  Przygotowywanie czekolady plastycznej oraz kwiatów i elementów dekoracyjnych, receptura na formę żelatynową do wytwarzania odlewów czekoladowych, przygotowywanie eksponatu z czekolady, malowanie i barwienie elementów dekoracji czekoladowej.

 • II. WARSZTATY KULINARNE

  Cykl warsztatów z przygotowywania deserów, ciast i innych słodkich wypieków, w których czekolada stanowi świetne uzupełnienie.

 • POZIOM 1

  Czekolada na gorąco do picia, roztapianie i temperowanie czekolady, przygotowywanie czekolady do dekorowania ciastek, herbatników i innych wyrobów, polewa czekoladowa do ciast, herbatniki cytrynowe z czekoladą białą, brownie - ciasto czekoladowe.

 • POZIOM 2

  Sernik z białą czekoladą - łatwa i pewna metoda przygotowywania, suflet czekoladowy - delikatny, lekki, o konsystencji czekoladowej pianki, fondant czekoladowy - lava cake (intensywnie czekoladowe ciasto z płynnym środkiem)

Pijalnie Czekolady E.Wedel W PIJALNI CZEKOLADY

Czy może być lepsza zabawa niż samodzielnie przygotowanie czekoladowych łakoci? Podczas warsztatów dla dzieci w Pijalni Czekolady opowiemy skąd bierze się czekolada oraz odpowiemy na wszystkie pytania, po czym dzieci będą dekorować czekoladą piernikowe serduszko lub Torcik Wedlowski. Na koniec każdy z małych cukierników otrzyma dyplom potwierdzający uczestnictwo w zajęciach. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i mnóstwo radości!

Oferta jest dostępna w Pijalni Czekolady na ul. Szpitalnej w Warszawie oraz w wybranych Pijalniach.

By uzyskać więcej informacji pobierz:

Oferta warsztatów dla dzieci w Pijalni Czekolady


Czekoladowe urodziny 

 

 

Pachnąca czekoladą i pełna łakoci kraina to wymarzone miejsce na urodzinowe przyjęcie! Zrób swemu dziecku niespodziankę i skorzystaj z naszej oferty. Urodziny w Pijalniach Czekolady E.Wedel to nie tylko okazja do spróbowania wyjątkowych smakołyków, ale także do poznania tajemnic, jakie kryje w sobie czekolada. Dzieci będą zachwycone czekoladową, kreatywną zabawą! Na zakończenie każde dziecko otrzyma od nas pamiątkowy upominek, a mały jubilat specjalnie przygotowany na tę okazję czekoladowy torcik z urodzinową dedykacją.

Oferta jest dostępna w Pijalni Czekolady na ul. Szpitalnej w Warszawie oraz w wybranych Pijalniach.

By uzyskać więcej informacji skontaktuj się z wybraną Pijalnią Czekolady.

 Oferta Czekoladowych Urodzin w Pijalni

 

Serwis internetowy www.wedelpijalnie.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają korzystanie z jego zasobów.
Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności.
X